APEX gaming

Cloud, virtuální firewall, archivace
a záloha dat pro APEX gaming

Jak se společnost APEX gaming může díky outsourcingu spolehlivé
IT infrastruktury lépe soustředit na vlastní business a jeho rozvoj.

Pavel Kubas

„Proč jsme si jako dodavatele cloudu a dalších služeb vybrali CRA? Rozhodl naprosto profesionální a zároveň lidský přístup, pochopení pro naše specifické požadavky na bezpečnost a v neposlední řadě špičkové technologické zázemí.“

Ondřej Muzika, Chief of IT, APEX gaming EUROPE A.S.

Outsourcing IT - uvolnit si ruce a dostát liteře zákona

Šéf IT ve společnosti APEX gaming vysvětluje, proč vsadili na outsourcing IT infrastruktury od CRA: „Potřebovali jsme si skutečně uvolnit ruce, abychom se mohli víc soustředit na vlastní podnikání a inovace. Zároveň jsme potřebovali IT infrastrukturu, která nám pomůže zvládnout přísnou legislativu, která je s herním průmyslem spojená.“

Specialisté z CRA ve spolupráci s IT oddělením z APEX gaming tedy přišli s řešením postaveným na 4 službách - CRA Business Cloud, CRA OnPremise Cloud, CRA Backup & Archive a CRA Virtual Firewall.

Služby, kterými si CRA získali APEX gaming EUROPE A.S.

CRA Business Cloud

Interně jsme si otestovali, že oproti konkurenci u CRA získáme nejlepší garantovaný výkon alokovaného prostředí.

Více o CRA Business Cloud

CRA OnPremise Cloud

Poskytovat vysoce dostupné služby v lokalitě je pro udržení naší prestižní reputace naprosto klíčové. Proto využíváme CRA OnPremise Cloud.

Více o CRA OnPremise Cloud

CRA Backup & Archive

Vzhledem k legislativním závazkům bylo nutné začít ukládat hodně dat. S CRA se nám v této oblasti daří v průběhu času optimalizovat náklady.

Více o CRA Backup & Archive

CRA Virtual Firewall

Virtuální firewall byl v rámci projektu klíčový prvek infrastruktury a logický upgrade. Provozujeme aplikace klientů, které jsou pro jejich business kritické, a nemůžeme si dovolit technologická omezení v oblasti síťové bezpečnosti.

Více o CRA Virtual Firewall

Jak probíhala implementace / nasazení IT infrastruktury

Prosinec 2017
  • Připojení jednotlivých poboček a kasín s využitím MPLS sítě.
  • Datová úložiště pro ukládání záznamů z kamerových systémů. Data se ukládají v CRA Business Cloudu, kde se uchovávají po dobu 3 měsíců a následně se přesouvají na páskové mechaniky. Celý proces ukládání dat je vytvořený na míru.
Květen 2018
  • Pro vytvoření úložiště sloužícího pro registraci hráčů do tzv. Registru hazardních hráčů jsme využili CRA Business Cloud (on premise).
Říjen 2019
  • Nakonec jsme pro interní potřeby společnosti APEX Gaming zprovoznili CRA Business Cloud Private.

Rádi bychom jednoznačně vyzdvihli spolupráci se specialisty s hlubokými odbornými znalostmi a hlavně s praktickými zkušenostmi.

Ondřej Muzika, Chief of IT, APEX gaming EUROPE A.S.

Rádi vám řekneme více osobně

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.