Reference a případové studie

Cloud, propojení podniků a poboček, připojení k internetu i kybernetická bezpečnost

Společnost LUKROM, jejíž vznik se datuje už do roku 1991, nabízí komplexní servis pro zemědělskou veřejnost. Zahrnuje služby rostlinné a živočišné výroby, prodej a servis zemědělské techniky, ale i vlastní zemědělskou výrobu. Široké spektrum nabízených služeb a produktů, uspokojující tržní zemědělskou i nezemědělskou poptávku, spolu s celostátní působností kladou obrovské nároky na výkon, spolehlivost, dostupnost a bezpečnost IT infrastruktury,

Více informací

Moderní datacentra, vyspělé technologie, stabilita a důvěra v bezpečnost renomovaného dodavatele

Společnost P.V.A. Systems využívá cloudové servery CRA pro podporu on-line funkcí svého pokladního systému. Primární služby běží v žižkovské věži a jsou zálohovány do datacentra na Strahově. Jde např. o služby placení složenek na pokladnách, Sazka lottery inside, dárkové zákaznické karty, monitoring systémů provozovaných klienty a další.

Více informací

Serverhousing, cloud, konektivita a oboustranně výhodné partnerství

Společnost TOTAL SERVICE s.r.o., která se zabývá správou datových center, bezpečnostním dohledem a systémovou integrací, využívá pro svoje podnikání ICT infrastrukturu od CRA už od roku 2015.

Více informací

CRA Business Cloud ve službách investičního bankovnictví

Jak a proč přesouvá nezávislá investiční banka svou infrastrukturu z veřejného cloudu do nového privátního cloudu CRA Business Cloud Private.

Více informací

Největší cloudové řešení v ČR

„Naše společnost se pohybuje ve velmi dynamickém a konkurenčním prostředí, kde o úspěchu rozhodují často maličkosti. Maximální dostupnost, stabilitu a spolehlivost informační infrastruktury dnes považujeme za samozřejmost. Abychom však získali konkurenční výhodu, potřebujeme něco navíc, a to získáváme od Českých Radiokomunikací v podobě precizně provedených služeb, které nám nad rámec veškerých smluv a SLA dodávají právě tehdy, když je potřebujeme.“

Ing. Karel Ročák, ředitel ICT , HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o.

Více informací