Reference a případové studie

Moderní datacentra, vyspělé technologie, stabilita a důvěra v bezpečnost renomovaného dodavatele

Společnost P.V.A. Systems využívá cloudové servery CRA pro podporu on-line funkcí svého pokladního systému. Primární služby běží v žižkovské věži a jsou zálohovány do datacentra na Strahově. Jde např. o služby placení složenek na pokladnách, Sazka lottery inside, dárkové zákaznické karty, monitoring systémů provozovaných klienty a další.

Více informací

Serverhousing, cloud, konektivita a oboustranně výhodné partnerství

Společnost TOTAL SERVICE s.r.o., která se zabývá správou datových center, bezpečnostním dohledem a systémovou integrací, využívá pro svoje podnikání ICT infrastrukturu od CRA už od roku 2015.

Více informací

Klíčem bylo hledat řešení v úzké spolupráci se zákazníkem

Společně se zákazníkem jsme našli řešení. Upravili jsme a nebo vyměnili celé provozní části. Hašení jsme umístili mimo sál, zajistili jsme zakrytování studené uličky a vyměnili jsme původní klimatizace za výkonnější. Po téměř dvou letech se podařilo postupně vyladit sál do podoby, která zákazníkovi přinesla potřebnou provozní jistotu a znamenala také nezanedbatelné provozní úspory.

Více informací

Aneb Server Housing v DC TOWER s přidanou hodnotou a úsporou nákladů pro společnost ACTIVE 24

„Server Housing od CRA jsme vybrali zejména proto, že nabízí nejvyšší technologický standard za přijatelných podmínek. Datové centrum DC TOWER má dostatek volných kapacit pro růst a je do něj průběžně investováno. Zároveň splnilo podmínky přítomnosti českého peeringového uzlu NIX.CZ a možnosti propojení s dalšími internetovými providery. Vysoká úroveň zajištění provozu datového centra nám i po dvou letech od přestěhování potvrzuje správnost naší volby.“

Tomáš Hála, IT SECURITY & OPERATIONS MANAGER, ACTIVE 24, s. r. o.

Více informací

Jak jsme přestěhovali celou společnost WEB4U a všechny jejich služby do DC TOWER

„Protože naše služby stále rozvíjíme a zákazníků stále přibývá, potřebovali jsme pro naše technologie najít prostředí, které je moderní,
technologicky vyspělé a současně nabízí nadstandardní zabezpečení. Stávající datacentrum nám takové zázemí již nenabízelo.

Víme, že České Radiokomunikace do rozvoje svých datových center stále investují a nabízejí velmi moderní technologické prostředí.
Navíc nám dokázali nabídnout naprosto vyhovující prostory pro naše kanceláře. Volba tedy byla jasná.“

Pavel Kubas, výkonný ředitel společnosti Web4U

Více informací

Jak jsme pomáhali centralizovat a zabezpečit IT infrastrukturu ve společnosti PRO.MED.CS Praha a.s.

„Pro spolupráci s Českými Radiokomunikacemi jsme se rozhodli na základě předchozích zkušeností a dlouhodobé spolupráce. Vážíme si zejména expertních znalostí CRA a skvělé komunikace – která se prokázala zejména při analýze našich dosavadních systémů a návrhu řešení přesně na míru pro nás. CRA jsme si vybrali jako dlouhodobého partnera pro zajištění našeho interního i externího IT s potenciálem rozšíření spolupráce"

Roman Hošek, Corporate ICT Manager z PRO.MED.CS Praha a.s.

Více informací

Proč si v Teleperformance CZ vybrali právě nás?

Uživatelé ze společnosti Teleperformance CZ byli spokojení s vysokou odezvou služeb, s rychlostí konektivity, se stabilitou řešení a s tím, že „umíme“ a k práci přistupujeme proaktivně.

Oceňují i to, že se vždy snažíme nabídnout a dodat služby s parametry a specifikacemi podle jejich skutečných potřeb. Nejinak tomu bylo i v tomto tendru.

Více informací

Proč se v CZ.NIC rozhodli přesunout své servery do privátního sálu

Naše technologie byly umístěny ve sdílených datových sálech, fyzické zabezpečení bylo provedeno pomocí zaklecování a další růst nebyl možný.
Byli jsme blízko vyčerpání kapacity týkající se místa, chlazení a napájení, respektive elektrického jištění.

Pro potřebný upgrade kapacit jsme proto uvažovali různé možnosti, včetně budování zcela nové lokality, ale nakonec nám ze všech variant vyšlo jako nejvýhodnější a nejméně rizikové vybudovat tzv. „privátní sál“ v datovém centru Českých radiokomunikací, protože po migraci do privátního sálu nedojde ke zvýšení provozních nákladů na provoz infrastruktury. Naopak máme díky tomu možnost provozní náklady snižovat.

 

Zdeněk Brůna, technický ředitel / Chief Technical Officer, CZ.NIC

Více informací

CRA Streaming a OTT ve službách vzdělávání

CRA Media Cloud usnadňuje práci personalistů v oblasti rozvoje a vzdělávání zaměstnanců.

Více informací

Cloud, virtuální firewall, archivace a záloha dat pro APEX gaming

„Proč jsme si jako dodavatele cloudu a dalších služeb vybrali CRA? Rozhodl naprosto profesionální a zároveň lidský přístup, pochopení pro naše specifické požadavky na bezpečnost a v neposlední řadě špičkové technologické zázemí.“

Ondřej Muzika, Chief of IT, APEX gaming EUROPE A.S.

Více informací