DVB-T Digitální Vysílání
 

DVB-T Digitální Vysílání

Nabídněte divákům televizní vysílání v té nejvyšší kvalitě. Celoplošně nebo regionálně. Bez překážek.

Nejrozšířenější způsob přenosu TV signálu v ČR

Díky digitálnímu televiznímu vysílání ve standardu DVB-T vaši diváci získají spolehlivý příjem TV signálu v nejvyšší dostupné kvalitě, přičemž jim k tomu stačí jediná anténa. Standard DVB-T je v České republice nejrozšířenější formou příjmu.

Vyzkoušejte DVB-T Digitální Vysílání  

Výhody DVB-T

Pokrytí 99,6 % obyvatel

Vynikající a garantovaná dostupnost signálu až 99,99 % času

Stabilní obraz a zvuk i v členitých a odlehlých oblastech ČR

Nejrozšířenější forma příjmu TV signálu v ČR

Zajistíme pro vás všechny vysílací služby. Včetně kontribuce a distribuce signálů na televizní vysílače.

Zajistíme pro vás všechny vysílací služby. Včetně kontribuce a distribuce signálů na televizní vysílače.

Nabízíme technické řešení vysílacích multiplexů, které provozujeme na vlastních věžích. Využíváme pokročilé a ověřené vysílací a anténní systémy.

Rádi Vám řekneme víc

Infrastrukturu stavíme tak, aby byla připravená na uchovávání nebo zpracování osobních nebo dokonce citlivých osobních dat. Interní směrnice máme natolik přísné, že jsou v souladu s GDRP už teď.

Podporujeme svět televize a internetu

Další výhody

Technologie vybíráme nejen podle parametrů, ale také podle toho, jak jsou šetrné k životnímu prostředí. Pro příjem TV signálu všech našich multiplexů divákům stačí jediná anténa.

Pokrytí 99,6% obyvatel

Další výhody

Pro regionální televize

Jestli chcete provozovat regionální televizi, využijte naši regionální síť 8. Ta vysílá z 11 nezávislých regionů v rámci ČR a pokrývá všechna krajská města. Můžete tak efektivně zacílit na publikum z konkrétního místa.

Programová nabídka digitálních multiplexů

Pro regionální televize

Rádi vám řekneme více osobně

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČ 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek a služeb poskytovaných společností. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo přístupu k vašim údajům, právo na jejich opravu a další práva stanovená právními předpisy, zejména ustanovením § 21 zákona o ochraně osobních údajů. Poskytnuté údaje budou přísně chráněny.