Aplikace smart city
 

Aplikace smart city

Chytré řešení pro vaše město   

Mějte vaše město pod kontrolou. S připojením IoT zařízení do LoRaWAN sítě CRA a přístupem do aplikace Smart City Control řídíte a sledujete přehledně a jednoduše, co se ve vašem městě děje. Sledujte volná parkovací místa, hluk v ulicích nebo třeba stavy vodoměrů, které následně vaši obyvatelé pohodlně zaplatí přes platební bránu. Vše zařídíme na míru, dle vašich požadavků.

Vyzkoušejte IoT   

Pro koho je zařízení určeno

  • Vedení měst a obcí, která chtějí řešit své potřeby chytrou cestou.
  • Firmy, které se podílejí na komunálních službách měst a obcí.
  • Pro každého, kdo chce zlepšit prostředí, ve kterém žije.

Výhody řešení

  • Aplikace zaměřená pro řešení potřeb měst a obcí.
  • Sestavení řešení na míru přesně dle vašich potřeb.
  • Moderní aplikace běžící v bezpečném prostředí cloudu CRA.
  • Do aplikace lze přidávat nové funkce na základě vašich požadavků.
  • Seznam integrovaných zařízení lze libovolně rozšířit.
  • Aplikace je přímo napojená na síť LoRaWAN CRA, kterou lze libovolně rozšířit, kamkoliv bude potřeba, včetně vnitřků budov, skladů, sklepů, podzemí atd.

Jak můžete CRA IoT řešení využít?

Průtokový spínač Solidus Tech

LR-MU-ITR-IP65

Automatické odečty vodoměrů jako pohodlný standard

Obyvatelé nemusí stav vodoměru opisovat ručně a spotřebu mají vždy po ruce on-line. Vodárenské společnosti ocení rychlost i menší chybovost odečtů. A díky hlavici od Solidus Tech mají spoustu dat, díky kterým mohou optimalizovat dodávky a cenové plány.

Hlukoměr RisingHF

0x0Ah

Jak IoT pomůže v boji s nezdravým hlukem?

S nadměrným hlukem svádí boj ve většině obcí. Kde ale začít? U měření. Díky hlukoměru od RisingHF a IoT si můžou radnice vytvořit hlukovou mapu a podle toho sestavit plán protihlukových opatření jako „tichý povrch“ silnic, zástěny nebo dopravní omezení.

Parkovací senzor Globalsat

SPOT2

Pohoda pro řidiče a plynulejší doprava díky parkovacím senzorům

Plynulou dopravu a spokojené řidiče pomohou zajistit také parkovací senzory Globalsat. Dají vědět, jestli je parkovací místo volné, nebo obsazené. Řidičům pak stačí pohled na informační tabuli nebo do mobilu a hned vědí, kde zaparkovat.

CRA IoT CERTIFIED

CRA IoT CERTIFIED

Zařízení partnerů opatřená tímto logem jsou otestována experty CRA.
Testována je funkčnost s IoT technologií LoRaWAN.
Taková zařízení jsou pak nabízena k prodeji.
Seznam otestovaných zařízení je k dispozici na webu www.cra.cz.

Rádi vám řekneme více osobně

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.