Související služby

DVB-S Satelitní TV vysílání

Pro rozšíření pokrytí televizním signálem nabízíme možnost doplnění klasického digitálního vysílání DVB-T o satelitní TV vysílání DVB-S a to i v HD kvalitě. Naše uplinkové stanice v Praze a Bratislavě nabízí jistotu plného pokrytí celé České a Slovenské republiky. Využijte nabídky pronájmu satelitní kapacity a uplinkových služeb, které jsou určené ke spolehlivé distribuci TV programů s možností podmíněného přístupu.

Proč využít službu

Maximalizujte pokrytí vašeho TV vysílání.  Rozšiřte způsob distribuce svého TV signálu o satelitní vysílání.

Hlavní výhody

  • Pokrytí celé ČR
  • Uplinková stanice v Praze a v Bratislavě
  • Vysoký datový tok (vysílání také v HD kvalitě)
Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Bližší informace

Popis služby

Pronájem satelitní kapacity a uplinkových služeb určených k distribuci TV programů v digitální formě. Součástí služby je také možnost využití podmíněného přístupu k programům a zabezpečení vysílaného obsahu před neoprávněným příjmem. Partnerem služby satelitního vysílání je společnost SES Astra, jeden z největších satelitních operátorů. Pro službu využíváme satelit Astra 3B na pozici 23,5°východní délky, která pokrývá svým signálem téměř celou Evropu.

Parametry satelitního vysílání

  • Satelit Astra 3B na pozici 23,5°východní délky
  • Vysílání v SD i v HD kvalitě
  • Možnost využití podmíněného přístupu

Jak to funguje?

Schéma zapojení služby - Satelitní TV vysílání