Na místě nezáleží!<br/>Spolu to zvládneme i z home office
 

Na místě nezáleží!
Spolu to zvládneme i z home office

Práce kdykoliv a odkudkoliv může být vhodným řešením nejen v neobvyklých a krizových situacích. Nejen dnes, ale i v budoucnu. Stačí se jen připravit.

Jsme odborníci na komunikaci a ICT a Vám s tím pomůžeme.

Kontaktujte nás  

Co je potřeba, aby firma dobře fungovala i v krizových situacích, kdy nemohou zaměstnanci pracovat z kanceláře? Nadšení, myslet na bezpečnost, a hlavně správné nástroje. S jejich výběrem, kombinací i zabezpečením se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Komunikace v týmu i se zákazníky

Komunikace v týmu i se zákazníky

S videokonferencemi, on-line prezentacemi i schůzkami je práce na dálku efektivní. A s IP telefony můžete mít na home officu i kontaktní centra a zákaznické linky.
Zabezpečený přístup a úložiště

Zabezpečený přístup a úložiště

Zabezpečený internet je základ. Díky VPN se pak všichni mohou bezpečně připojit do firemní sítě i do chráněného firemního úložiště.
Spolupráce na projektech

Spolupráce na projektech

Kancelářské balíky jako Office 365 nebo GSuite, aplikace pro evidenci a plánování projektů a on-line úložiště usnadní práci nejen z home office.
IT systémy v cloudu

IT systémy v cloudu

Redakční systémy, vzdálená správa IT, pracovní nástroje od Microsoftu… V cloudu od CRA jsou vždy v bezpečí a na dosah.

Napište nám, co řešíte nebo s čím potřebujete pomoct

Ozveme se vám, zjistíme něco o vašem businessu a poradíme.
Nebo rovnou vymyslíme řešení přímo pro vás.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.