Pozadi pro firmu TOTAL SERVICE s.r.o.

TOTAL SERVICE s.r.o.

Serverhousing, cloud, konektivita a oboustranně výhodné partnerství

Společnost TOTAL SERVICE s.r.o., která se zabývá správou datových center,
bezpečnostním dohledem a systémovou integrací, využívá pro svoje
podnikání ICT infrastrukturu od CRA už od roku 2015.


 

Proč si v TOTAL SERVICE s.r.o. vybrali právě nás?

Se společností TOTAL SERVICE s.r.o. jsme našli společnou řeč. Sdílíme s nimi pohled na to, jak by mělo fungovat ICT. Na druhé straně v nás TOTAL SERVICE s.r.o. vidělo bezpečného poskytovatele ICT infrastruktury s vysokým SLA až 99,99%, který má české zázemí, což je pro jejich klienty mnohdy prioritou.
Po havárii v datacentru, kde své technologie měli původně, se rozhodli pro změnu a vypsali tendr. V něm jsme dokázali, že služba CRA Business Cloud, kam přesunuli své interní IT a část klientů, odpovídá jejich požadavkům, jaké má TOTAL SERVICE s.r.o. na ICT infrastrukturu, a to dalo vzniknout dlouhodobému a oboustranně výhodnému partnerství a spolupráci.

Anonym

Na CRA oceňujeme především schopnost flexibilně a rychle reagovat na změny a požadavky, proaktivní a osobní přístup konkrétních odborníků a adminů. Spolupráce s CRA vždy byla a je férová. Ing. Jiří Veličkov | head of the infrastructure department

Ing. Jiří Veličkov | head of the infrastructure department

Přechod na CRA Business Cloud Private

V roce 2020 se TOTAL SERVICE s.r.o. rozhodli pro přechod na Private variantu služby CRA Business Cloud, která se hodí mj. pro provoz realtime aplikací a se kterou získali garantovaný výkon a speciality jako je např. izolovaný výpočetní výkon nebo možnost pinování procesorů. 

Služby, kterými jsme si získali společnost TOTAL SERVICE s.r.o.

Server Housing & Datové Centrum DC TOWER

 • Od roku 1992 bez celkového výpadku
 • Servis technologií za provozu
 • Podpora 24/7
 • Certifikovaný a zkušený personál

Více o DC TOWER

CRA Ethernet Line

 • Pronájem ethernetových okruhů v síti L2/L3
 • Vysokorychlostní propojení vzdálených lokálních sítí
 • Rozhraní ETH/FastETH nebo GigabitETH

Více o službě

CRA Business Cloud

Největší cloud v ČR zaměřený na poskytování IT infrastruktury

 • Zajistí opravdu vysoký výpočetní výkon
 • Zbaví vás starostí o HW
 • Sníží náklady
 • Umožní mít IT pod dohledem 24 hodin denně
Více o CRA Business Cloud

Internet Static

Více o službě

Pronájem SW

Kdo jsou TOTAL SERVICE s.r.o.?

Společnost TOTAL SERVICE s.r.o. je významným obchodním partnerem předních světových výrobců hardwaru a softwaru i poskytovatelů telekomunikačních služeb. Jejich zákazníky jsou malé a středně velké české společnosti, významné nadnárodní korporace i organizace statní správy. Už mnoho let úspěšně získávají nové zákazníky, a především zvyšují objem poskytovaných služeb i obrat firmy.

 

Zákazníci si na spolupráci s cení především spolehlivosti a flexibility poskytovaných služeb, společně s detailním reportováním činnosti a transparentní skladbou nákladů. Zaměřujeme se na rozvoj kvalifikace našich specialistů a nabídku inovativních ICT řešení pro naše zákazníky

TOTAL SERVICE s.r.o. Logo

Rádi vám řekneme více osobně

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.