Zákaznické portály

Na této stránce najdete zákaznické portály našich služeb. V jednotlivých samoobslužných portálech naleznete na míru šité informace o všech CRA službách, které u nás máte.

Moje CRA služby

Chcete se přehledně informovat o službách, které u nás máte? Přihlaste se pomocí zákaznického čísla a hesla nebo číslem faktury a zobrazte si podrobný seznam služeb, kontakty, výpisy hovorů nebo faktur.

Dohled datových služeb

Chcete si zobrazit vaše datové linky včetně grafů a dalších statistik? Zde najdete veškerý monitoring datových prvků prostřednictvím monitorovacího softwaru NetVision.

Dohled a správa hlasových služeb

Správa hlasových služeb funguje jako virtuální ústředna, kde si můžete přehledně spravovat své hlasové služby.

Portál pro správu Cloudových služeb

Spravujte vaše cloudové služby na jednom místě, přehledně z našeho CRA cloudového portálu. Tato služba je pro vás přístupná pouze při přihlášení přes VPN.

Portál pro dohled cloudových prostředků

Operations manager vám poskytuje aktuální a podrobný stav vašeho prostředí v Business Cloudu. Součástí portálu je také definice vlastních grafů, tabulek a kontrolních obrazovek. Tato služba je pro vás přístupná pouze při přihlášení přes VPN.

Ovládání pro Disaster Recovery

Aktivujte si skrze aplikaci službu CRA Disaster Recovery. Zde můžete službu ovládat a přizpůsobovat si jí na míru. Tato aplikace je dostupná pouze při přihlášení přes VPN. Aktuální řešení je dočasné a budeme ho pro vás v brzké době nahrazovat.

IoT Portál

V rámci neustálého zlepšování našich služeb, jsme spustili novou verzi CRA IoT Portálu, která mimo mnoha oprav a vylepšení, nově umožňuje přidávat LoRaWAN zařízení metodou OTAA (over-the-air-activation). Zároveň se můžete těšit na nový grafický design, který by měl přispět k výrazně vyššímu uživatelskému komfortu během práce s IoT Portálem.

CRA smart ticketing

Ticketing systém pro vás znamená zákaznickou podporu, která je ještě více efektivnější a účinnější. Systém nám umožní velmi rychle spravovat veškeré vaše připomínky a požadavky a zajistit jejich brzké řešení.

Nenašli jste portál, který jste hledali?

Rádi vám poradíme.

zákaznický helpdesk

+420 800 988 988