České Radiokomunikace uzavřely novou smlouvu na provoz datové a hlasové sítě pro společnost Vitana, a.s.

31. 08. 2009 - (Praha, 31. srpen 2009) - České Radiokomunikace uspěly v mezinárodním výběrovém řízení na poskytovatele datových služeb pro akciovou společnost Vitana. Radiokomunikace v něm obhájily svou pozici dodavatele datových služeb, a nad rámec výběrového řízení se staly i poskytovatelem hlasových služeb pro všechny pobočky společnosti Vitana na území České republiky.

„Jsem hrdý na to, že České Radiokomunikace uspěly v tak náročném tendru, který byl veden na mezinárodní úrovni. Tento úspěch dokazuje, že umíme připravit řešení každému zákazníkovi na míru,“ říká David Mašát, výkonný ředitel pro obchod a marketing, a dodává: „Kvalitu našich služeb potvrzuje nejen obhájení stávajících služeb, ale zejména fakt, že se nám podařilo nabídnout nové služby.“

„České Radiokomunikace nám dosud poskytovaly jen datové služby na technologii bezdrátového připojení, a protože jsme byli s tímto řešením v uplynulých třech letech spokojeni, rozhodli jsme využít i nabídku na kvalitní hlasové služby. To nám přinese značné finanční úspory za telefonní provoz,“ upřesňuje Jan Mayer, IT ředitel společnosti Vitana, a.s.

Společnost Vitana je moderní potravinářskou firmou, která je součástí norského nadnárodního koncernu Rieber & Son. Vitana se specializuje především na dehydratované a předpřipravené potraviny a ochucovadla. V současné době společnost provozuje výrobní činnost ve třech lokalitách v České republice – v Byšicích, ve Varnsdorfu a v Roudnici nad Labem.