Tiskové centrum

20. duben 2017

České Radiokomunikace spustily další části přechodové DVB-T2 sítě na Moravě

České Radiokomunikace spustily další části přechodové DVB-T2 sítě na Moravě. Už 43 % domácností v ČR může naladit novou generaci televizního vysílání.

 

12. duben 2017

Vyhlašujeme další ročník soutěže Czech IoT Summer Jam 2017

Vyhlašujeme další ročník soutěže Czech IoT Summer Jam. V této soutěži hledáme nejlepší možnosti využití internetu věcí (IoT) v síti LoRa. Soutěžící se mohou hlásit od 12. dubna 2017 .

21. březen 2017

Rozšiřujeme pokrytí IoT sítě o další města

Pokračujeme v rozšiřování sítě pro internet věcí (IoT). Síť LoRa v současné době pokrývá všechna krajská města, Mladou Boleslav, Kolín, Frýdek Místek a nově také okolí Mariánských Lázní, Domažlic, Benešova, Tábora, Kladna, Znojma, Vsetína a dalších měst.

10. březen 2017

Opět hledáme nejlepší nápady pro internet věcí

CRA IoT Hackathony se letos uskuteční ve dvou fázích, na jaře a na podzim. Jarní běh odstartuje už 31. března v Brně a 7. dubna v Praze.

8. březen 2017

Navyšujeme výkon a kapacitu Business Cloudu

Díky přechodu části úložišť na AllFlash (SSD) diskové systémy navýšíme výkon cloudových úložišť až 50 krát. S vylepšením se rovněž zvýší kapacita ze současných 2500 PB na 3000 PB.

Archiv Tiskových zpráv

Kontakty pro média

Petra MiterováTiskový mluvčí
Neopublic Porter Novelli
Anna TůmováManažer marketingu a komunikace
České Radiokomunikace a. s.

Pomáháme pomáhat

dejme dětem šanci

Pomáháme pomáhat

Dejme dětem šanci o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem a mladým lidem z dětských domovů zejména v posledních letech jejich pobytu v dětském domově, při jeho opouštění a v začátcích samostatného života.

V rámci projektu “Pomoz mi do života...” jsme podpořili finančním darem šest studentů středních škol. Byli to Denisa, Vendula, Patrik, Daniel, Matěj a Ladislav. Darovaný příspěvek jim pomůže pokrýt cestovní náklady, ubytování na internátě, školní pomůcky a dostanou také prospěchové stipendium.

Nadání a dovednosti

Nadání a dovednosti o.p.s.

Nadání a dovednosti o.p.s. pomáhá se správným výběrem studia a se vstupem na trh práce. Poskytuje dětem kariérové poradenství, např. aby dokázali napsat životopis a byli připraveni na pracovní pohovor. Organizuje také exkurze do firem nebo stínování vybrané profese.

Pozvali jsme studenty na exkurzi do naší společnosti a na TV vysílač Ještěd. Zároveň jsme věnovali finanční dar, který bude využit na konkrétní účely při začleňování studentů do reálného života.