Tiskové centrum

16. leden 2017

Výluka TV vysílání

V úterý 17. 1. a ve čtvrtek 19. 1. 2017 proběhnou plánované noční výluky TV vysílání z vysílačů Praha/Žižkov a Praha/Cukrák. Výluky potrvají vždy od 00:00 hod do 06:00 hod.

12. leden 2017

Slavnostní otevření nového prostoru IoT HUB

Otevíráme unikátní prostor pro spolupráci v oblasti internetu věcí. CRA IoT HUB je místem pro setkávání odborníků a všech ostatních, kteří v oblasti internetu věcí pracují.

11. leden 2017

Potvrzení "DVB-T2 ověřeno" získalo již 600 modelů TV přijímačů

Prodejci hlásí výrazný zájem o certifikované přijímače. Certifikací již prošlo téměř 600 modelových řad.

28. prosinec 2016

Pozemní vysílání nabízí 25 programů zdarma

Poslední den v roce 2016 končí v satelitním TV vysílání většina programů v SD rozlišení. Pokud diváci nechtějí investovat do nového satelitního přijímacího zařízení, mohou využít nabídky pozemního digitálního vysílání, které poskytuje víc než 25 celoplošných programů a je zdarma.

15. prosinec 2016

Rozšiřujeme pokrytí sítě pro internet věcí

Aktuálně pokrýváme krajská města a nyní k nim přibývají i okresy. Aktivní je již síť v okolí měst Mladá Boleslav, Kolín a Frýdek Místek. V následujícím období budou pokryta i další města.

Archiv Tiskových zpráv

Kontakty pro média

Petra MiterováTiskový mluvčí
Neopublic Porter Novelli
Anna TůmováManažer marketingu a komunikace
České Radiokomunikace a. s.

Pomáháme pomáhat

dejme dětem šanci

Pomáháme pomáhat

Dejme dětem šanci o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem a mladým lidem z dětských domovů zejména v posledních letech jejich pobytu v dětském domově, při jeho opouštění a v začátcích samostatného života.

V rámci projektu “Pomoz mi do života...” jsme podpořili finančním darem šest studentů středních škol. Byli to Denisa, Vendula, Patrik, Daniel, Matěj a Ladislav. Darovaný příspěvek jim pomůže pokrýt cestovní náklady, ubytování na internátě, školní pomůcky a dostanou také prospěchové stipendium.

Nadání a dovednosti

Nadání a dovednosti o.p.s.

Nadání a dovednosti o.p.s. pomáhá se správným výběrem studia a se vstupem na trh práce. Poskytuje dětem kariérové poradenství, např. aby dokázali napsat životopis a byli připraveni na pracovní pohovor. Organizuje také exkurze do firem nebo stínování vybrané profese.

Pozvali jsme studenty na exkurzi do naší společnosti a na TV vysílač Ještěd. Zároveň jsme věnovali finanční dar, který bude využit na konkrétní účely při začleňování studentů do reálného života.