České Radiokomunikace

O společnosti

Naše poslání

Jsme poskytovatelem unikátní televizní, rozhlasové a internetové infrastruktury, která umožňuje našim zákazníkům kvalitně doručovat mediální obsah.

Převádíme technologické trendy do inovativních mediálních, telekomunikačních a IT infrastrukturních služeb, které našim zákazníkům přinášejí hodnotu.

Mezinárodní zázemí

100% vlastníkem akcií Českých Radiokomunikací je společnost Cordiant Digital Infrastructure Limited (dále „Cordiant“), jež investuje především do základní infrastruktury digitální ekonomiky – datových center, optických sítí a vysílacích a telekomunikačních věží ve Velké Británii, Evropě a Severní Americe.  
Do portfolia Cordiant zároveň s CRA dnes patří společnosti Hudson Interxchange, Emitel a Speed Fibre, které společně nabízejí stabilní, často na index vázaný příjem a možnost růstu v souladu s modelem společnosti „Buy, Build & Grow“.

Cordiant je investiční společnost s expertizou a zkušenostmi v digitální infrastruktuře. Investuje do globální infrastruktury a reálných aktiv, provozování infrastruktury soukromého kapitálu a infrastrukturních soukromých úvěrových strategií prostřednictvím partnerských fondů a spravovaných účtů. Současnou klientskou základnu Cordiantu tvoří globální pojišťovací společnosti, penzijní plány a rodinné kanceláře. Strategií společnosti je se zaměřovat na střední trhy, kde lze infrastrukturní firmy získat za atraktivní ceny a pak je rozšiřovat prostřednictvím investic.

Naše hodnoty

Orientace na zákazníka

Spokojenost zákazníka je prioritou pro každého z nás. Je naší snahou přinášet zákazníkům očekávanou hodnotu a budovat s nimi silné a dlouhodobé vztahy.

Zodpovědnost a profesionalita

Jsme zodpovědní za své výsledky, jednání a vystupování, jako jednotlivci i jako tým. Každou činnost vykonáváme odborně, pečlivě a odpovědně, s důrazem na maximální efektivitu. Pracujeme naplno a je-li třeba, jsme vždy připraveni udělat krok navíc, abychom zaručili excelentní výsledek.

Integrita

Každý z nás je ve svém jednání vázán základními etickými a morálními principy, čestností a dodržováním interních pravidel firmy. Podporujeme otevřenou a přímou komunikaci.

Zapálení

Hledáme způsoby, jak věci řešit rychleji, kvalitněji a chytřeji. Prosazujeme nové nápady, myšlenky a názory, které nás posunou dál.

Týmový duch

Každý z nás zastává ve firmě konkrétní roli, ale všichni usilujeme o stejný cíl. Vzájemně se doplňujeme a uvědomujeme si, že cíle dosáhneme, pouze budeme-li fungovat společně jako jeden tým.

Management společnosti CRA

Miloš Mastník
Miloš Mastník

Generální ředitel (CEO)
S námi od 2016

Zobrazit profil
Marcel Procházka
Marcel Procházka

Ředitel právního a regulatorního útvaru
S námi od 2007

Zobrazit profil
Jiří Černík
Jiří Černík

Finanční ředitel (CFO)
S námi od 2022

Zobrazit profil
Pavel Kos
Pavel Kos

Technický ředitel (CTO)
S námi od 2015

Zobrazit profil
Petr Možiš
Petr Možiš

Obchodní ředitel (CCO)
S námi od 2022

Zobrazit profil
Martina Ježková
Martina Ježková

Personální ředitelka (CPO)
S námi od 2024

Zobrazit profil

Kontakty pro média

Anna Tůmová
Anna Tůmová

Ředitelka komunikace a PR, tisková mluvčí, ESG
České Radiokomunikace a.s.

+420 608 147 650 a.tumova@radiokomunikace.cz

Petra Miterová
Petra Miterová

PR zástupce
Neopublic Porter Novelli

+420 731 475 481 petra.miterova@neopublic.cz

Interaktivní aplikace ČRA ke stažení