CRA Business Cloud In-House
 

CRA Business Cloud In-House

Váš soukromý cloud, který vám postavíme na míru přímo tam, kde potřebujete.

Získáte výhody klasického cloudu jako je vysoký výkon, flexibilitu i dostupnost a zároveň můžete mít všechno pod “vlastní střechou”. Privátní cloud nejvíce oceňují průmyslové a výrobní společnosti,
designerská studia nebo banky. Ať už kvůli specifickým bezpečnostním pravidlům nebo proto,
že usnadňuje práci s velkým množstvím dat a velkými soubory.

Vyzkoušejte CRA Business Cloud In-House   

Proč si naši zákazníci pořizují privátní cloud

Je jen váš

Cloud postavíme tam, kde si řeknete s přesnými bezpečnostními parametry.

O infrastrukturu se postaráme my

Odpovědnost za cloudovou infrastrukturu bereme na sebe.

Dostupnost je garantovaná

SLA na dostupnost celého řešení až 99,999 %.

Můžete ho propojit s vaší infrastrukturou

Můžete implementovat firewally a jiné síťové prvky, přidat datové úložiště nebo servery podle vlastních pravidel.
Váš cloud vám postavíme na míru

Váš cloud vám postavíme na míru

Vždy společně s vámi vyhodnotíme, co bude lepší nechat na vás a kdy bude naopak výhodnější nechat v naší správě.

Řeknete si, jaké parametry jsou pro vás důležité, my vám navrhneme, jak nejlépe využít možností dynamického cloudu nebo jak postupovat, když máte specifické nároky na výkon, dostupnost, plnění auditních požadavků apod.

Službu samozřejmě stavíme od výpočetního výkonu přes síť až po zdroj napájení tak, aby odolala nejen výpadku, ale i lidské chybě.

Rádi Vám řekneme víc

Infrastrukturu stavíme tak, aby byla připravená na uchovávání nebo zpracování osobních dat. Na zabezpečení datových center a cloudových služeb jsme vždy kladli velký důraz. Interní směrnice máme natolik přísné, že jsou v souladu s GDRP už teď. Ať se jedná o osobní data nebo dokonce citlivá osobní data.

Kdo dává přednost privátnímu cloudu

Lokální sítě

O CRA Private Cloud On Premise mají zájem především společnosti, které se zaměřují na bezpečnost, na lokální ukládání dat nebo na propojení s vlastní infrastrukturou v podobě průmyslových sběrnic nebo vysokopropustné lokální sítě.

Objemná data a rychlost

Prostředí je totiž vhodné zejména pro nahrazení interního IT, kritické IT infrastruktury, lokálně provozovaných clusterů nebo microcloudů založených na virtualizaci. To znamená např. tam, kde se lokálně pracuje s objemnými daty a klade se důraz na jejich rychlou propagaci.

Náročné operace a interní pravidla

S privátním cloudem se proto setkáte v průmyslu, kde se používají IT prostředky k řízení výrobních linek a zařízení, ve firmách zabývajících se náročnými grafickými operacemi (designerská studia, tvůrci složitých animací, videoeditoři a podobně) nebo finanční ústavy, kterým např. interní pravidla nedovolují ukládat data jinde než na předem určených místech.

Cloud v bezpečí za všech okolností

Se službou Private Cloud On Premise si otvíráte možnost využívat také našich datových služeb, které jsou zabezpečené na úrovni datacentra i celé sítě. Od DDoS ochrany, přes firewally až po funkční centrum pro řešení bezpečnostních incidentů.

 

Více o bezpečnosti

DDOS Ochrana

Nepřetržitá automatická ochrana před DDoS útokem.

  • Garance čištění provozu v případě útoku
  • Lze vyčistit útok až do velikosti 20 Gb/s
  • Vybrat si můžete mezi detekční a nepřetržitou ochranou
Více o DDOS Ochraně

Firewall

Zabezpečení infrastruktury filtrováním síťového provozu.

  • Sledujte provoz webové aplikace
  • Eliminujte útoky
  • Snižuje zátěž aplikací
  • Reaguje okamžitě
Více o Firewallu

Rádi vám řekneme více osobně

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.