České Radiokomunikace

CRA Cloud webinář: Kontejnerizace a její soužití s tradiční virtualizací

CRA Cloud webinář: Kontejnerizace a její soužití s tradiční virtualizací
Heslem dnešní doby je flexibilita. Aktuální situace před nás staví nové způsoby práce a života, kterým se musíme přizpůsobit a ve virtuálním světě se musí přizpůsobit našim nárokům fungování systémů a aplikací. Kontejnerová platforma přináší provozovatelům těchto systémů a aplikací řadu výhod pro jejich provoz, zejména  vysokou škálovatelnost a flexibilitu systému. Kontejnery tím přináší finanční úspory (snižují režijní náklady) a vyšší agilitu, zrychlení vývoje a updatu aplikací a softwaru.

Chcete vědět, jak přesně kontejnery fungují a jestli jsou vhodné právě pro Vaši aplikaci, software, firmu? Dáváte přednost systémům, které Vám umožňují flexibilnější zásahy do Vašeho softwaru a možnost škálovat výkon aplikace podle zájmu a využití?

Odpovědi nejen na tyto otázky zjistíte ze záznamu našeho webináře o principech kontejnerizace, co je potřeba pro práci s kontejnery a jak se liší od virtualizace.

Další webinář týkající se tohoto tématu - Jak dostat vlastní aplikace do kontejnerů proběhne 20. dubna od 10:00. Navazuje na první webinář a jeho hlavním cílem bude představit praktické využití v IT.  Zaregistrovat se můžete ZDE.