České Radiokomunikace

HP TRONIC využívá pro provoz SAP HANA komplexní infrastrukturu CRA

Ve spolupráci s dalšími dodavateli jsme připravili infrastrukturní prostředí pro provoz systému SAP HANA a dalších systémů ve společnosti HP TRONIC Zlín. V tomto rozsahu je infrastruktura unikátní a HP TRONIC je jedním z prvních uživatelů tohoto databázového systému. V první fázi využívá systém především pro nákup a cenotvorbu.

Uložení dat v operační paměti serverů díky využití unikátní technologie in-memory databáze SAP HANA umožňuje jejich rychlé zpracování i analýzu v reálném čase. V případě HP TRONIC je systém provozován v cloudovém prostředí CRA.

„Společnost HP Tronic využívá naše služby dlouhodobě. Pro tento projekt jsme připravili celé infrastrukturní řešení integrované s dalšími systémy zákazníka i se všemi specifickými potřebami na dostupnost a kapacitu. Díky integraci do platformy CRA Business Cloud se podařilo realizovat všechny fáze úspěšně a v plánovaném termínu,“ uvádí Miloš Mastník, obchodní ředitel CRA.

„SAP HANA pro nás byla cestou k výkonové optimalizaci. Byznys může požadovat data online, může mít složitější online operativní reporty. Jednoduše máme data ve správný čas a v požadovaném rozsahu, tam kde je byznys potřebuje vidět, tudíž se dokážeme lépe rozhodovat,“ popisuje výhody systému Karel Ročák, ICT ředitel HP TRONIC Zlín.

Specifickým požadavkem bylo zvládnutí migrace z původního řešení, které vyžadovalo krátkodobě zdvojnásobení kapacity řešení. 

 

Celé znění tiskové zprávy ke stažení ZDE.