České Radiokomunikace

Obchod CRA nově povede Miloš Mastník

Posilujeme nejvyšší management společnosti. Novým obchodním ředitelem se stal Miloš Mastník. Jeho hlavním úkolem je řízení obchodních aktivit, včetně podpory prodeje a zákaznických řešení, ale i vedení marketingu a péče o zákazníky.

Praha, 3. listopadu 2016 – posilujeme nejvyšší management společnosti. Obchodním ředitelem se stal Miloš Mastník. Jeho hlavním úkolem je řízení obchodních aktivit, včetně podpory prodeje a zákaznických řešení, ale i vedení marketingu a péče o zákazníky. Miloš Mastník k nám přichází s dlouholetou zkušeností v oblasti telekomunikací, ve které pracuje už od roku 2000. Při své práci by se měl zaměřit zejména na prodej služeb unikátní infrastruktury ČRA, cloudu a nových produktů v oblasti IoT.

„ČRA patří v současné době mezi lídry v oblasti služeb infrastruktury, datových center a cloudu, nově se otevírá řada možností pro Internet věcí. V rámci řízení prodejních aktivit máme na čem stavět a mým cílem je přispět k dalšímu růstu moderních technologických služeb a podpořit a dále prohlubovat důvěru firemních zákazníků ve služby ČRA,“ uvádí Miloš Mastník ke svému nástupu do pozice obchodního ředitele ČRA.

Miloš se v oblasti telekomunikací pohybuje od roku 2000. Nejprve působil v Českém Telecomu, řadu let zastával manažerské pozice ve firmě GTS a GTS Central Europe. Dva roky pak pracoval na pozici ředitele pro firemní marketing ve společnosti T-Mobile ČR. Poslední dva roky zastával funkci ředitele pro obchod a marketing ve společnosti ČD-Telematika.

Miloš Mastník vystudoval VŠE v Praze a získal na titul MBA University of Pittsburgh. Ve volném čase se věnuje rodině – je ženatý a má tři děti, a dále sportu, zejména běhu na lyžích, cyklistice a volejbalu.

Tisková zpráva ke stažení

ČTĚTE TAKÉ - management společnosti