České Radiokomunikace

Poskytujeme infrastrukturu v oblasti OTT služeb pro iDNES Premium

Vydavatelství MAFRA poskytujeme infrastrukturu v oblasti OTT služeb. V rámci novinky mezi produkty MAFRA, iDNES Premium, zajišťujeme zpracování a distribuci videa, konkrétně filmů, které získávají zákazníci iDNES Premium jako bonus.

Vydavatelství MAFRA poskytujeme infrastrukturu v oblasti OTT služeb. V rámci novinky mezi produkty MAFRA, iDNES Premium, zajišťujeme zpracování a distribuci videa, konkrétně filmů, které získávají zákazníci iDNES Premium jako bonus.

Jako přední poskytovatel OTT (over the top) služeb v ČR, můžeme díky využití vlastní infrastruktury pro zpracování video-obsahu a zároveň vlastní CDN (content delivery network) zaručit vysokou spolehlivost a kontrolu celého řetězce od zpracování obsahu pro distribuci až po doručení do zařízení koncového zákazníka. Vydavatelství MAFRA zároveň poskytujeme systém DRM, který chrání obsah určený pouze pro předplatitele před neoprávněným užitím.

Předpokladem pro kvalitní fungování zmíněných služeb je robustní, spolehlivá a okamžitě škálovatelná infrastruktura, která si musí umět poradit i s obrovskými datovými toky a která zajistí rychlé a bezproblémové doručení požadovaného obsahu ke koncovému uživateli.

„CRA jsou na špici v poskytování OTT služeb v Česku. Jsme natolik vytrénovaní v provozu vysoce spolehlivé distribuce televizního a rozhlasového vysílání, že tuto vlastnost máme jako základní stavební kámen všech našich produktů a služeb,“ říká Jiří Tománek, produktový manažer. „Naši zákazníci se proto mohou spolehnout, že jejich klientům bude obsah doručen kvalitně a bez problémů, bez ohledu na jejich počet. Vlastní CDN nám umožní odolat i nárazovému náporu uživatelů při mimořádných situacích,“ doplňuje Jiří Tománek.