České Radiokomunikace

Radiokomunikace v Českém Krumlově

(Praha 2. srpna 2007) – I v letošním roce byl druhý největší telekomunikační operátor v České republice Radiokomunikace a.s partnerem Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově. Stejně jako se dramaturgie festivalu snaží přicházet se stále novými nápady, tak i Radiokomunikace a.s. se nabízejí svým zákazníkům nové a atraktivní služby. Festival je tak vhodnou příležitostí pro setkání managementu firmy s obchodními partnery a zákazníky.

03. 08. 2007 - (Praha 2. srpna 2007) – I v letošním roce byl druhý největší telekomunikační operátor v České republice Radiokomunikace a.s partnerem Mezinárodního hudebního festivalu v Českém Krumlově. Stejně jako se dramaturgie festivalu snaží přicházet se stále novými nápady, tak i Radiokomunikace a.s. se nabízejí svým zákazníkům nové a atraktivní služby. Festival je tak vhodnou příležitostí pro setkání managementu firmy s obchodními partnery a zákazníky.

Význam partnerství s festivalem si uvědomuje i generální ředitelka Radiokomunikace a.s. Jane Hannah: „Mezinárodní hudební festival Český Krumlov vyzrál ve velmi významnou hudební událost nejen v českém, ale i ve středoevropském kontextu. Široká žánrová nabídka, skvělí interpreti i celková kvalita festivalu mne utvrzují v tom, že podporujeme tu správnou akci. A navíc se skvělé hudební události ode odehrávají v jednom z nejromantičtějších míst České republiky.“

Tradiční společenské setkání se letos uskutečnilo v pozdním odpoledni před Francouzským večerem, na který byli hosté a zaměstnanci Radiokomunikace a.s. rovněž pozváni.