České Radiokomunikace

Staňte se naším partnerem. Spojte se s námi!

Náš partnerský program přináší řadu benefitů. Připojení k unikátní infrastruktuře pro přenos dat, systém pravidelných školení a seminářů a neustálou marketingovou a technickou podporu.

16. února 2016 – na začátku roku jsme začali nabízet své služby přes nový prodejní kanál. Prostřednictvím partnerů nabízíme především služby v oblasti cloudu a datových center. Naším Partnerem se může stát firma, která se zabývá vývojem aplikací, outsourcingem, prodejem hardwaru či telco služeb, nebo firmy, které se samy zabývají poskytováním ICT služeb, ale nemají vlastní cloudové řešení nebo datové centrum.  Spolupráce je možná ve dvou programech – ČRA Referral program a ČRA Resale program.

Aktuálně jsme navázali na spolupráci s firmami, které o nový partnerský program projevily zájem. V první fázi se zaměřujeme zejména na partnery, jakými jsou: ISV – nezávislí poskytovatelé softwaru, prodejci a výrobci IT řešení, tzv. Value Added společnosti – tedy partneři, kteří nabízejí komplexní řešení v oblasti návrhu, dodání síťové infrastruktury, licenčního poradenství, hardwarového a softwarového vybavení, zálohování, monitorování, pozáručního servisu, financování atd. V rámci programů mohou partneři nabízet svým zákazníkům služby datového centra, Business Cloud i Media Cloud.

Zájemcům nabízíme dva typy spolupráce:

  • ČRA Referral Program spočívá ve zprostředkování nových smluvních vztahů mezi námi a potenciálními zákazníky. My poté převezmeme komunikaci s koncovým zákazníkem a také obchodní a technickou část.
  • ČRA Resale Program nabízí možnost kombinovat naše služby s vlastními službami partnera. Smluvní vztah vzniká mezi partnerem a koncovým zákazníkem. My jsme pouze správcem kvalitní a bezpečné infrastruktury, prostřednictvím které jsou služby poskytované.

Program partnerského prodeje přináší partnerům řadu benefitů. Kromě individuálního přístupu ke každému z partnerů je to přístup k moderním a bezpečným službám s přidanou hodnotou, připojení k unikátní infrastruktuře pro přenos dat, marketingová a technická podpora nebo systém pravidelných navazujících školení a seminářů v rámci ČRA Partner Akademie. Školení nabízí vzdělání jak v oblasti technické znalosti, tak i obchodních nástrojů, přináší i informace o nových produktech. Školení je následně možné uspořádat i pro koncové zákazníky partnera.

Partneři dále získají množství podpůrných materiálů – k dispozici budou ke stažení dostupné veškeré technické specifikace a informace o produktech a službách, marketingové materiály včetně promo akcí a akcí pro oslovení potenciálních zákazníků.

Pro více informací pište na email: partner@radiokomunikace.cz

Tisková zpráva ke stažení