České Radiokomunikace

Výluka TV a rozhlasového vysílání

Ve středu 10. 8. a ve čtvrtek 11. 8. 2016 proběhnou plánované výluky TV a rozhlasového vysílání z vysílačů České Budějovice/Kleť a Jíloviště/Cukrák.

Výluka TV a rozhlasového vysílání z vysílače České budějovice/kleť

Ve středu 10. 8. 2016 proběhne plánovaná výluka TV a rozhlasového vysílání z vysílače České Budějovice/Kleť. Výluka TV vysílání potrvá od 06.00 do 15.00 hod, výluka rozhlasového vysílání od 10.00 do 15.00 hod.

Výluka TV vysílání

Výluka TV vysílání potrvá od 06.00 do 15.00 hod.

Z vysílače Kleť nebudou aktuálně vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2, multiplex 3 regionální multiplex 8.

Programová nabídka multiplexů Českých Radiokomunikací

Výluka rozhlasového vysílání

Výluka rozhlasového vysílání potrvá od 10.00 do 15.00 hod.

Ta se dotkne stanic ČRo1 Radiožurnál na frekvenci 91,1 MHz, Frekvence 1 na frekvenci 94,1 MHz, ČRo České Budějovice na frekvenci 106,4 MHz a Rádia Impuls na frekvenci 102,9 MHz.

Výluka TV a rozhlasového vysílání z vysílače Česke Budějovice/Kleť se dotkne pouze těch diváků, kteří přijímají signál právě z tohoto vysílače. Diváků, kteří přijímají signál z vysílače Vimperk/Mařský vrch, který je provozován na stejných TV kanálech v SFN síti a Jihlava/Javořice, se výluka netýká.

Při plánované výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.

Výluka TV vysílání z vysílače Jíloviště/cukrák

Ve čtvrtek 11. 8. 2016 proběhne plánovaná výluka televizního vysílání z vysílače Jíloviště/Cukrák. Výluka TV vysílání potrvá od 00.00 do 06.00 hod.

Z vysílače Cukrák nebudou aktuálně vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2, multiplex 3 a regionální multiplex 8.

Programová nabídka multiplexů Českých Radiokomunikací 

Výluka TV vysílání z vysílače Jíloviště/Cukrák se dotkne pouze těch diváků a posluchačů, kteří přijímají signál právě z tohoto vysílače. Diváků, kteří přijímají signál z vysílače Praha/Žižkov, který je provozován na stejných kanálech v SFN sítích, se výluka netýká.

Při plánované výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.

Plánované výluky vysílačů Českých Radiokomunikací