České Radiokomunikace

Výluka TV a rozhlasového vysílání

V úterý 26. 7. a ve středu 27. 7. 2016 se uskuteční plánované výluky TV a rozhlasového vysílání z vysílačů Jáchymov/Klínovec a Jihlava/Javořice.

Výluka TV  a rozhlasového vysílání z vysílače Jáchymov/Klínovec dne 26. 7. 2016

Výluka televizního vysílání potrvá od 6.00 do 15.00 hodin. Z vysílače Klínovec nebude aktuálně vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2 s programy televizí Nova, Prima a Barrandov.

Programová nabídka TV vysílání Českých Radiokomunikací

Na vysílači Klínovec dojde také k přerušení rozhlasového vysílání, a to v době od 10.00 do 15.00 hodin. To se dotkne stanice ČRo Plzeň na frekvenci 103,4 MHz.

Při plánované výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.

Výluka TV a rozhlasového vysílání z vysílače Klínovec se dotkne pouze těch diváků, kteří přijímají signál právě z tohoto vysílače. Diváků, kteří přijímají signál z vysílačů Krašov nebo Zelená hora, které jsou provozovány na stejných TV kanálech v SFN síti, se výluka netýká.

Výluka TV a rozhlasového vysílání z vysílače Jihlava/Javořice dne 27. 7. 2016

Výluka televizního vysílání potrvá od 6.00 do 15.00 hodin. Z vysílače Javořice nebude aktuálně vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2 s programy televizí Nova, Prima a TV Barrandov a multiplex 3 s programy ČT:D/art, Prima Love, Prima ZOOM, Prima MAX, Kino Barrandov, Barrandov Plus, Óčko, Óčko Gold a Šlágr TV.

Programová nabídka TV vysílání Českých Radiokomunikací

Na vysílači Javořice dojde také k přerušení rozhlasového vysílání, a to v době od 10.00 do 15.00 hodin. Toto se dotkne stanic ČRo Radiožurnál na frekvenci 90,7 MHz, ČRo Plus na frekvenci 95,4 MHz, Frekvence1 na frekvenci 93,4 MHz a Rádio Impuls na frekvenci 100,3 MHz.

Při plánované výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.

Výluka TV a rozhlasového vysílání z vysílače Javořice se dotkne pouze těch diváků, kteří přijímají signál právě z tohoto vysílače. Diváci, kteří přijímají signál z jiných vysílačů, které pokrývají též částečně Kraj Vysočina, se výluka netýká.

PLÁNOVANÉ VÝLUKY VYSÍLAČŮ ČESKÝCH RADIOKOMUNIKACÍ