České Radiokomunikace

Výluka TV a rozhlasového vysílání dne 31. 5. 2016

V úterý 31. 5. 2016 proběhne plánovaná výluka TV a rozhlasového vysílání z vysílače Ústí nad Labem/Buková hora. Potrvá od 6.00 do 15.00 hodin.

VÝLUKA TV VYSÍLÁNÍ

Výluka TV vysílání potrvá od 6.00 hod. do 15.00 hod. Z vysílače Buková hora nebude aktuálně vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2 s programy televizí Nova, Prima a TV Barrandov a multiplex 3 s celoplošnými programy ČT:D/art, Prima MAX, Prima Love, Prima ZOOM, Kino Barrandov, Barrandov Plus, Óčko, Óčko Gold a Šlágr TV.

PROGRAMOVÁ NABÍDKA MULTIPLEXŮ ČESKÝCH RADIOKOMUNIKACÍ

 

VÝLUKA ROZHLASOVÉHO VYSÍLÁNÍ

Výluka rozhlasového vysílání potrvá od 10.00 hod. do 15.00 hod. Dotkne se stanic ČRo Radiožurnál na frekvenci 90,9 MHz, ČRo Vltava na frekvenci 104,5 MHz, ČRo Sever na frekvenci 88,8 MHz, Frekvence1 na frekvenci 93,5 MHz a Rádio Impuls na frekvenci 102 MHz.

Výluka televizního a rozhlasového vysílání z ústeckého vysílače Buková hora se dotkne pouze těch diváků, kteří přijímají signál právě z tohoto vysílače. Diváků, kteří přijímají signál z okolních vysílačů Praha/Žižkov, Jíloviště/ Cukrák, Liberec/Ještěd, které rovněž pokrývají určité oblasti Ústeckého kraje, se výluka netýká.

Při plánované výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.

PLÁNOVANÉ VÝLUKY VYSÍLAČŮ ČESKÝCH RADIOKOMUNIKACÍ