České Radiokomunikace

Zajistíme stream pro fanoušky Baníku!

Zajistíme stream pro fanoušky Baníku!
Na fotbalové stadiony se diváci ještě nějakou dobu nevrátí. Kluby proto využívají možnosti vysílání starších zápasů, výtěžek z virtuálního vstupného používají pro mládež nebo na charitativní účely. V pátek 24. dubna se přidá i Baník Ostrava a rád by „vyprodanému stadionu“ nabídl výjimečné utkání Baník Ostrava – Sparta Praha z roku 2003. Znamená to bezchybný přenos pro téměř 20 tisíc lidí najednou.

„Budeme rádi, když lidé u fotbalu přijdou na jiné myšlenky, odreagují se,“ říká obchodní ředitel CRA Miloš Mastník. „Využijeme naši CDN síť, která dokáže spolehlivě doručit stream každému uživateli“ doplňuje Miloš Mastník.

V rámci OTT (over the top) poskytujeme produkt CRA Media Cloud, který zahrnuje celou škálu služeb od zpracování obsahu pro distribuci až po doručení do zařízení koncového zákazníka. Využíváme k tomu vlastní infrastrukturu pro zpracování video-obsahu a zároveň vlastní CDN (content delivery network). To znamená dostatečně robustní a zároveň škálovatelné řešení, které zvládá i obrovské datové toky v jeden okamžik a rychlé a bezproblémové doručení požadovaného obsahu ke koncovému uživateli.

Zápas bude streamován 24. 4. od 18:00 na webu www.fcb.cz