Zúčastněte se CRA IoT Hackathonu v Liberci

Zúčastněte se CRA IoT Hackathonu v Liberci

Spolu s Vaším týmem vytvořte co nejzajímavější, funkční prototyp zařízení (čidla) komunikujícího v síti LoRaWAN. Tou CRA pokrývají téměř celou ČR. Vámi vytvořené čidlo musíte i nakonfigurovat tak, aby bylo schopné komunikovat a plnit účel, pro který jste ho sestavili. Budete mít k dispozici modulový systém, development kit, z něhož můžete čidla sestavit, přístup k datům, která generují jiné v síti zapojené senzory. S sebou si tedy musíte přinést pouze vlastní notebook a to, s čím jste zvyklí sami pracovat. Po celý den soutěže jsou k dispozici aplikační inženýři CRA a další mentoři. Velmi oblíbeným tématem hackathonů bývá sledování pohybu, svoz odpadu, sledování podmínek a kvality půdy, logistika nebo včelařství.

První tři vítězné projekty získávají finanční odměnu – celkem 30.000 korun. Kromě hodnotných cen získáte i nové kontakty a informace ze světa IoT.

Lipo.ink je první podnikatelský inkubátor v Libereckém kraji zřizovaný krajem. Zaměřuje se na podporu budoucích, začínajících i již etablovaných podnikatelů v rozvoji inovačních záměrů. Spolupracuje s místními středními školami a zároveň oslovuje vysokoškolské studenty v Liberci, Německu i Polsku v rámci Euroregionu Nisa.

CRA IoT Hackathon se uskuteční v pátek 13.4. 2018 v sídle Lipo.ink – v Evropském domě, U Jezu 525/4, Liberec – Perštýn.

Těšíme se na Vás! Registrujte se!