Chytré řešení pro měření teploty a vlhkosti

Bezdrátové čidlo s externími kalibrovatelnými sondami,
které zautomatizuje rutinní práci.
Kontaktujte nás pro více informací
LoRaWatch

Produkt AIRWATCH od Českých Radiokomunikací (CRA) nabízí vše nezbytné pro sledování a vyhodnocování teploty a vlhkosti ve skladovacích zařízeních a prostorách, kde hrozí znehodnocení materiálu, nebo kde je povinnost teplotu a vlhkost hlídat.

Produkt plně odpovídá legislativním povinnostem stanovenými autoritami činnými v kontrolách potravinářských provozů či auditech systému HACCP, popř. mezinárodních potravinářských standardů (IFS, BRC, FSSC 22000, aj.). Díky AIRWATCH můžete přenechat vaše rutinní povinnosti chytrému loT řešení.

Kontaktní formulář

Jak to funguje

Služba je postavena v síti LoRaWAN. Je určena pro měření teploty a vlhkosti ve skladovacích zařízeních a prostorách, kde hrozí znenodnocení materiálu, nebo kde je povinnost teplotu a vlhkost hlídat. Jde o bezdrátové čidlo s externími sondami. Snímaná data se přenášejí sítí CRA LoRaWAN do aplikace, ve které probíhá jejich zpracování, vyhodnocení a následně tvorba grafů, přehledů, logů a reportů. V aplikaci od společnosti Tanix je tak možné kontrolovat a následně dokladovat dodržení předepsaných skladovacích podmínek pro skladovaný materiál (reporty vyžadované kontrolními orgány), ale také vytvářet eskalační matice a nechat zasílat informace o nestandardním stavu odpovědným osobám. Umožňuje tak rychlou reakci v případě výkyvu teplot.

Výhody

  • Kontinuální záznamy pro autority
  • Automatizace rutinních povinností
  • Kalibrace sond akreditovanou autoritou
  • Jednoduchá instalace HW
  • Nejsou třeba stavební úpravy
  • Baterie vydrží několik let
  • Nenáročné na prostor
  • Snadná údržba (v chladicím zařízení může být umístěna jen externí sonda)
  • Interní teploměr a vlhkoměr v jednom zařízení

Kdo je zákazník?

Logistické firmy

Sklady

Výrobci potravin

Gastro provozy

Výrobci chladicí techniky

Supermarkety

Výrobci nápojů (pivovary,...)

Pick-up automaty

Funkce řešení

Vizualizace

Grafy zobrazující historii a aktuální stav teplot. Lze filtrovat dle data.

Alarmy

Uživatel si sám může nastavit 2 úrovně alarmů pro rostoucí a pro klesající stav teploty. Notifikace v aplikaci, formou SMS a e-mailu.

Reporty

Pravidelné reporty dle přání zákazníka. Report lze vygenerovat "na klik" pro jednotlivá zařízení za nastavenou dobu.

Kalibrace

Možnost kalibrace externí teplotní sondy a interní teplotní a vlhkostní sondy akreditovanou kalibrační laboratoří.

Aplikace

Správce může vytvořit uživatele. Jednotliví uživatelé mají přístup pouze na svěřená zařízení a mají oprávnění psát povinné vyjádření k alarmům.

Rádi vám řekneme více osobně

Nechte nám na sebe kontakt.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři

Znění souhlasu

Odesláním tohoto formuláře dobrovolně souhlasím s tím, aby uvedené osobní údaje zpracovávala společnost České Radiokomunikace a.s., IČO 24738875, výhradně pro účely zasílání nabídek na služby a produkty společnosti. Souhlas uděluji na dobu 5-ti let. Udělený souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Máte právo na přístup ke všem svým osobním údajům, případně na jejich opravu a aktualizaci, pokud se u Vás něco změní. Také můžete požadovat omezení zpracování nebo výmaz Vašich osobních údajů. Bližší informace o zpracování osobních údajů ve společnosti naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů pro zákazníky a uživatele služeb společnosti České Radiokomunikace a.s. na našich internetových stránkách: https://www.cra.cz/dokumenty-ke-stazeni

Pokud chcete některé ze svých práv uplatnit nebo odvolat svůj souhlas, použijte náš webový formulář.