Dlouhodobě přispíváme ke zvyšování kybernetické bezpečnosti v ČR. To je náš cíl.

Spolehlivá a strategicky významná infrastruktura, kterou nabízíme a sami provozujeme, musí být maximálně bezpečná. Je to klíčové nejen pro nás a naše zákazníky, ale i pro stát.
Kybernetickou bezpečnost proto bereme také jako svou zodpovědnost. A jako důležitou a přidanou hodnotu pro naše zákazníky.

Bezpečnost je jako puzzle.
Skládačka z mnoha dílků.

Z našeho pohledu se jedná o celý soubor opatření. Zahrnuje fyzické, procesní a technologické prostředky. A my jí věnujeme mimořádnou pozornost.

Bezpečnost je jako puzzle. Skládačka z mnoha dílků.

Jaké máme nástroje pro zajištění kybernetické bezpečnosti

Vedle zkušeností a skvělého týmu jsou to technologie, díky kterým bojujeme s kybernetickými hrozbami. Zákazníkům nabízíme výhradně technologie, které sami prověříme a používáme. V oblasti bezpečnosti spolupracujeme jen osvědčenými a renomovanými partnery.

Nástroje pro zajištění kybernetické bezpečnosti
 

Náš tým (CSIRT)

Náš CSIRT tým aktivně participuje v rámci řady pracovních skupin zaměřených na rozvoj a udržení kybernetické bezpečnosti v České republice.

Naše technologie

Z našeho všeobecného přístupu jako základu vychází bezpečnost datových center a telekomunikační infrastruktury. Na ně se nabalují cloudové ekosystémy poskytující výpočetní výkon a specializované OTT/HbbTV aplikace.

Každá z těchto nadstavbových platforem disponuje dalšími úrovněmi ochrany. Některé z nich jsou součástí služby. Některé si můžete přiobjednat. Vždycky budete mít plnou kontrolu nad svým prostředím a i jistotu, že se v případě problémů máte na koho spolehnout.

GDPR

Spolehlivá a strategicky významná infrastruktura

Certifikovaná kvalita

Všechny certifikace už více než 10 let nepřetržitě udržujeme a pravidelně obnovujeme.

Jsme certifikovanou organizací podle ISO/IEC 27001:2013 pro ICT služby, ICT cloudové služby, telekomunikační služby a rovněž služby spojené s televizním a rozhlasovým vysíláním. Ve stejných oblastech jsme byli certifikováni také podle ISO 9001:2008, ISO/IEC 20000-1:2011 a ISO 14001:2004.

Osvědčení od Národního bezpečnostního úřadu

Získali jsme osvědčení Národního bezpečnostního úřadu pro seznamování se s utajovanými informacemi a pro poskytování nebo vznik utajovaných informací ve smyslu zákona č. 412/2005 Sb. pro stupeň utajení „tajné“. To na nás klade nekompromisní požadavky na zajištění jak fyzické, tak kybernetické bezpečnosti.

Technologie významné pro stát

Protože jsou naše technologie důležité pro chod státu, spolupracujeme se složkami integrovaného záchranného systému. Pravidelně cvičíme zvládání krizových situací. Máme přístup ke státním hmotným rezervám jako jsou například zásoby nafty pro naše záložní zdroje napájení.

Naše infrastruktura je od roku 2016 součástí kritické informační infrastruktury na území ČR ve smyslu zákona č. 181/2014 Sb. A už mnoho let je součástí kritické infrastruktury podle zákona č. 240/2000 Sb.

Služby pro vyšší kybernetickou bezpečnost

Vaše data a technologie budou před kybernetickými útoky v bezpečí také díky službám DDOS Ochrana, Firewall a Web Application Firewall.

 
 
Dedikovaná ochrana proti DoS/DDoS útokům

Dedikovaná ochrana proti DoS/DDoS útokům

Zajišťuje nadstavbovou ochranu infrastruktury proti prostým i distribuovaným útokům. Zvýší zabezpečení nad rámec plošné ochrany, kterou poskytujeme standardně.

Firewall as a service

Firewall as a service

Funguje jako centrální a kompletní ochrana vaší cloudové a síťové infrastruktury. Firewally disponují funkcemi jako je například prevence a detekce průniku do infrastruktury nebo terminace SSL. Služby zaměřené na prevenci, jako jsou např. LoadBalancer či Antivir, dovolují rozšířit bezpečnost i mimo síťovou infrastrukturu.

Webový aplikační firewall

Webový aplikační firewall

Ochrání webové portály a jejich API před útoky na aplikační vrstvu, webový server a databázovou vrstvu. Postará se o bezpečnostní nedostatky, a předchází úniku nebo změně dat. To vše bez zásahu do kódu samotné aplikace.

 

Více o našich službách pro vyšší bezpečnost