České Radiokomunikace

České Radiokomunikace vyhlašují soutěž na dostavbu areálu CRA Strahov

České Radiokomunikace vyhlašují soutěž na dostavbu areálu CRA Strahov

České radiokomunikace a.s. (CRA) vyhlásily architektonickou soutěž na dostavbu areálu svého sídla v Praze na Strahově. Předmětem soutěže je vypracování architektonické studie, následné projektové dokumentace a inženýrská činnost pro realizaci projektu CRA Strahov – dostavba areálu.

Účelem a posláním architektonické soutěže je nalézt a ocenit nejvhodnější řešení na dostavbu areálu CRA – Strahov, které splní požadavky vyhlašovatele obsažené soutěžních podmínkách a v soutěžních podkladech a vybrat uchazeče, s nimiž bude pak CRA jednat o uzavření smlouvy na zhotovení následné zakázky dle těchto soutěžních podmínek.

Hlavním požadavkem na administrativní objekt v areálu CRA – Strahov je maximalizovat využití pozemku v intencích platného Územního plánu a vystavět moderní budovu pro minimálně 100 pracovních míst v open space kancelářích ve standardu stávajícího areálu Strahov a k tomu odpovídající sociální zázemí, manažerské kanceláře, zasedací místnosti, neformální odpočinkové zóny, odpovídající počet parkovacích míst a spojovací krček pro pěší, který zajistí propojení nového objektu se stávajícími.

Celé zadání soutěže naleznete ZDE